Komunikat – zamknięta ul. Wojska Polskiego

Zarząd Jarocińskich Linii Autobusowych Sp. z o.o. informuje, iż w związku z pracami związanymi z budową ronda przy ul. Śródmiejskiej/Wojska Polskiego i zamknięciem ul. Wojska Polskiego na odcinku od ul. Wodnej do ul. Bema od dnia 11 kwietnia 2019 r. do odwołania nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii 3, 4 i 9.

Linia 3:

-  omija przystanek przy ul. Wojska Polskiego i  Al. Niepodległości szkoła

- z Jarocina będzie rozpoczynać kursy od przystanku przy Al. Niepodległości poczta przez Dworzec Autobusowy, ul. Dąbrowskiego, ul. Śródmiejską i dalej jak w rozkładzie jazdy

- z Potarzycy pojedzie ulicami Hallera, Dąbrowskiego przez Dworzec Autobusowy do Al. Niepodległości poczta.

 

Linia 4:

- omija przystanek przy ul. Wojska Polskiego

 

Linia 9:

- omija przystanki przy ul. Wojska Polskiego, Al. Niepodległości szkoła i poczta

- w kierunku Siedlemina pojedzie ulicami Hallera, Dąbrowskiego, Dworzec Autobusowy i Al. Niepodległości cmentarz i dalej jak w rozkładzie jazdy

- w kierunku Jarocina pojedzie ulicami Al. Niepodległości cmentarz przez Dworzec Autobusowy ul. Dąbrowskiego, Śródmiejską i dalej jak w rozkładzie jazdy.

 

Zarząd JLA Sp. z o.o. informuje, iż w związku z powyższymi pracami mogą wystąpić utrudnienia oraz opóźnienia w ruchu autobusów, za które serdecznie przeprasza i prosi pasażerów o korzystanie z serwisu kiedyprzyjedzie.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 62 747 29 48

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Facebook