Emkami miesiąc za darmo

1 stycznia w naszej ofercie pojawił się nowy rodzaj biletów . Są to bilety 150-dniowe, czyli semestralne. – Bilet ten w cenie czterech miesięcznych, czyli jeden miesiąc uczniowie będą mogli jeździć za darmo –  podkreśla Przemysław Musielak, prezes JLA.

 

Oferta  biletów 150-dniowych skierowana jest w szczególności do młodzieży, dojeżdżającej autobusami Jarocińskich Linii Autobusowych do szkół. Ich rok szkolny trwa 10 miesięcy. - Oferta jest wynikiem rozmów z uczniami, szczególnie szkół ponadgimnazjalnych. Jeden bilet będzie przysługiwał na jeden semestr – mówi prezes JLA. Cena biletu 150-dniowego waha się od 288 zł do 880 zł,  w zależności od strefy.

Z nowym rokiem zakończyła się promocja na bilety 3-miesięczne, które spółka wprowadziła do oferty w sierpniu ubiegłego roku.- Z początkiem stycznia skończył się bowiem okres promocji obowiązujący na te bilety - podkreśla Przemysław Musielak. Bilet 90-dniowy jest w cenie 2,5 biletu miesięcznego. - Jego posiadacze przez pół miesiąca pojadą za darmo – dodaje dyrektor JLA. Za trzymiesięczny bilet  trzeba będzie zapłacić od 180 do 550 złotych, w zależności od strefy biletowej.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Facebook