O JLA

Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.

2_big

Jarocińskie Linie Autobusowe Sp. z o. o. to spółka, której właścicielem w 100% jest Gmina Jarocin. Spółka JLA powstała w 2001 roku w wyniku przekształcenia Komunalnego Zakładu Budżetowego - Zakładu Komunikacji Miejskiej. Zarząd Spółki jest jednoosobowy. Misją Spółki jest świadczenie usług użyteczności publicznej, polegających na bieżącym i nieprzerwanym zaspokajaniu zbiorowych potrzeb mieszkańców Gminy Jarocin z zakresu lokalnego transportu zbiorowego.

Nasza flota autobusów jest świetnym nośnikiem reklamy! Zaufało nam już wiele firm, które z przyjemnością powracają, aby korzystać z naszych usług. Najczęściej nasi klienci chwalą nas za rewelacyjny współczynnik zwrotu z reklam.

Naszą firmę tworzą przede wszystkim ludzie.

 

Zmieniamy się dla Was…

dzięki temu cały czas udoskonalamy naszą ofertę. Jesteśmy liderem jeżeli chodzi o mobilną sprzedaż biletów w gminach do 50 tys., mieszkańców. Oferujemy naszym klientom nowoczesne rozwiązania jednocześnie cały czas pamiętając o osobach, których nie dotknęła jeszcze cyfryzacja. Bilety na nasze linie można zakupić: bilety jednorazowe w autobusach u kierowcy, w punktach sprzedaży, przez Internet (GoPay) oraz poprzez aplikację mobilną.

Na naszej stronie kiedyprzyjedzie.pl oraz poprzez aplikację mobilną dostępną w sklepie Google Play - kiedyPrzyjedzie.pl dla telefonów i urządzeń mobilnych działających w oparciu o platformę Android można wyświetlić wirtualną tablicę z najbliższymi odjazdami w czasie rzeczywistym środków komunikacji miejskiej ze wskazanego przez pasażera przystanku, dzięki czemu w przypadku korków bądź zdarzeń drogowych nasi klienci otrzymują pełną kontrolę nad czasem dojazdu autobusu.